Zdrowie psychiczne człowieka, psychika i zdrowie, zdrowa psychika i zdrowe ciało, higiena psychiczna, psychologia zdrowia, zaburzenia psychiczne

Forum zdrowie psychiczne.

#1 2012-10-01 13:14:57

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-10
Posty: 82
Punktów :   

Jestem zestresowany

Szkoda

Co zazwyczaj robicie zaraz po zranić?
Czy nie biec do beczki, umyj ranę, a następnie spróbować ją uleczyć?
Co zrobić, gdy złamiesz rękę? Nie możesz uruchomić do szpitala? Nie możesz znaleźć się chętni do rozwiązania tego problemu?

Wszyscy z nas biec do uzdrawiać siebie gdy coś złego się dzieje, ale problemem jest to, że czasami opuścić niektóre z tych ran, bez podejmowania jakichkolwiek działań, mając nadzieję, że czas uleczy ich. Rany ignorować te nie są fizyczne, ale są te emocjonalne. Stres jest jednym z tych emocjonalnych ran, które czasami ignorują.
Jestem zestresowany

Ludzie zazwyczaj nie czują się przytłoczeni i zestresowani bezpośrednio na miejscu, ale osiągają ten stan po cierpiących z powodu stresu w pewnym okresie czasu, bez podejmowania jakichkolwiek działań.

Ludzie czują się przytłoczeni, bo ignorowanie wiadomości, że ich umysły zachować wysyłania ich, aż ból staje nieznośne (patrz to dzwoni).

Stres zazwyczaj zaczyna przeszkadza ludziom lekko gdy twarz przeszkody, która uniemożliwia im dotarcie swoje cele. Na przykład, jeśli starali się dotrzeć do biura, a następnie korek utrudniony cię wtedy najprawdopodobniej się stresować.

Problem nie jest sam stres, ale to raczej twój obojętny stosunek do czynienia z tym stresu. Bardziej obojętni stać bardziej będzie stres zintensyfikować aż znajdą się przytłoczony i potrzebuje przerwy.

W mojej książce, The Ultimate Guide to coraz nad depresją wyjaśniłem jak obojętna postawa ludzi rozwija mogą podnieść poziom stresu, aż staną się w depresji. Jeśli stworzyliśmy zły nawyk bycia obojętny na twoje problemy, a następnie natychmiast zmienić, aby uchronić się od depresji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
golf3 1.4 nieruwne obroty jak nazywa się żona opa komendy w plikach wsadowych leczenie w płynie bacta skad pochodzi nazwa zabkowice slaskie