Zdrowie psychiczne człowieka, psychika i zdrowie, zdrowa psychika i zdrowe ciało, higiena psychiczna, psychologia zdrowia, zaburzenia psychiczne

Forum zdrowie psychiczne.

#1 2012-10-01 13:14:36

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-10
Posty: 82
Punktów :   

Jak radzić sobie ze stresem

Jak radzić sobie ze stresem

Nigdy nie ignoruj ​​Twoje rany! W chwili, gdy znajdziesz się uczucie podkreślił przestać działać, nawet przez 2 minuty, ale nie dalej pracować podczas podkreślił. Można by pomyśleć, że w ten sposób będziesz tracić czasu, ale prawda jest taka, że ​​praca na 30 minut pod wpływem stresu może sprawić, że nie może pracować na resztę dnia!

Jeśli wziął 2 minuty odpoczynku twój umysł będzie przeszkadzało będzie skoncentrowany i będzie produktywne ponownie. (Patrz mój artykuł dlaczego czuję się zmęczony, cały czas)

Drugą rzeczą, należy zrobić, to nauczyć się, jak radzić sobie ze stresem, dzięki czemu można korzystać z 2-minutową przerwę, które podjęło w celu zastosowania technik zarządzania stresem. Radzenie sobie ze stresem jest proste, ale to po prostu wymaga, aby szybko reagować i zrozumieć zagrożenia, które są związane z byciem pod wpływem stresu przez dłuższy okres czasu.

Poniższe linki zapewni Ci wszystkie techniki potrzebne, aby pozbyć się stresu, ale chyba odpowiedzieć wcześnie wówczas techniki nie może być to przydatne.
Inne emocje

Niektórzy ludzie zostawić same cierpienia bez podejmowania akcji, dopóki nie jest za późno. Jak to się stało, że odchodzisz się przygnębiony, nie próbując naprawić swój nastrój? Jak to się stało, że nienawidzisz swojej pracy, nie próbując podjąć zdecydowane działania, aby zmienić ten stan rzeczy? Jak to jesteś niezadowolony ze swojego życia, a ty wciąż czeka na czas, aby uzdrowić swoje rany?

Czas nie leczy, ale to tylko małe kamyki gromadzi aż skończy się górą problemów. Start, aby podjąć działania teraz. zmienić to, co ci się nie podoba o twoim życiu.

Zapytaj ludzi o pomoc, napisanie planu lub modlić się do Boga, po prostu nie zatrzymać rannych następnie zastanawiać, dlaczego żyjesz złe życie i dlaczego nie jesteś szczęśliwy. Zrób coś!

2knowmysef nie skomplikowany medyczny strona ani nudna encyklopedia online, ale raczej miejsce, gdzie znajdziesz proste, do tego stopnia, i informacji, który jest skuteczny poparte psychologią i przedstawione w prosty sposób, że można zrozumieć i zastosować jest. Jeśli uważasz, że jest to jakiś rodzaj obrotu hype potem zobaczyć, co inni użytkownicy sądzą o 2knowmyself. Książka "Jak zdobyć nad kimś w kilka dni" został wydany przez 2knowmyself, książka jest 100% gwarancję, że dostaniesz na kogoś innego będzie zwrócona.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
skad pochodzi nazwa zabkowice slaskie leczenie w płynie bacta fajne dziewczyny z wroclawia co oznacza lezka u wieznia 4t 125 nierowno pracuje wolne obroty