Zdrowie psychiczne człowieka, psychika i zdrowie, zdrowa psychika i zdrowe ciało, higiena psychiczna, psychologia zdrowia, zaburzenia psychiczne

Forum zdrowie psychiczne.


#1 2012-10-01 13:03:37

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-10
Posty: 82
Punktów :   

Jak kontrolować poziom stresu

Palenie samochodów!
Wczoraj jechałem samochodem z jednym z moich przyjaciół. A ja oglądając piękne sceny mój przyjaciel był zajęty jazdy. Nagle i znikąd czarny dym zaczął wychodzić z samochodu i pachniał jak coś w silniku palił!
"Zatrzymaj się", krzyknąłem!
"Nie aż docieramy do naszego celu" odpowiedział mój przyjaciel
"Czyś ty oszalał samochód pali?"
"No jeszcze nie, muszę przyjechać tam pierwszy"
Mimo, że zacząłem widzieć płomienie wychodzące z przodu samochodu moja przyjaciółka kontynuowała jazdę. Mam szalonego przyjaciela prawda?
Niestety nawet zrobić więcej szkody niż mój przyjaciel, kiedy nadal pracować, nawet jeśli pacjent czuje się zestresowany. Ta historia nie jest prawdziwa, ale to, co robisz dla siebie w wyniku ignorowania stresu sygnalizuje twój umysł wysyła ci jest prawdziwa prawdziwa historia.
Podczas gdy mój przyjaciel palił jego samochód aby dotrzeć na czas jesteś spalania własnego ciała, aby zakończyć swoje zadania!
Jak kontrolować poziom stresu
Kontrolowanie poziomu stresu jest o podejmowaniu świadomych zmian w stylu życia. Większość z nas nauczyła się ignorować sygnały stresu wysyłane przez naszych umysłów i wcisnąć się do granicy, aż upadnie.
Zarządzanie stresem nie tylko uczą się, jak prawidłowo oddychać lub przyłączenie się do jogi, ale również zapobiega się z coraz podkreślił.
Emocje czujemy są wszystkie sygnały wysyłane do nas przez naszych umysłów w celu podjęcia pewnych działań. Podobnie jak głód jest wiadomość wysłana przez nasze umysły mówią nam, że musimy stres żywności jest wiadomość wysłana przez nasze umysły mówią nam, że musimy mieć (patrz Emocje są komunikaty).
Jak tylko pojawi się komunikat, musisz zareagować, nie odpowiedzieć na wiadomość, mówiąc "Skończę tę część pierwsza" lub "będę zakończyć moją przypisanie następnie reszta", ponieważ to na pewno doprowadzi do burnouts.
W artykule uczucie zmęczenia cały czas tłumaczyłem, jak praca pod dużym obciążeniem przez 10 minut, może sprawić, że bardziej zmęczony niż gdyby nadal pracował 8 godzin, bez stresu.
Ponadto W mojej książce, The Ultimate Guide to coraz nad depresją wyjaśniłem jak narażenie na stres trwa przez dłuższy czas może prowadzić do depresji. Czy kiedykolwiek cierpiał na depresję, że nagle wydawało się, że nie ma powodu? Może to być wynikiem niewłaściwych nawyków zarządzania stresem, które następują.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.plhelite.pun.pl www.dsm.pun.pl www.ts.pun.pl www.narutogify.pun.pl www.ofdr.pun.pl