Zdrowie psychiczne człowieka, psychika i zdrowie, zdrowa psychika i zdrowe ciało, higiena psychiczna, psychologia zdrowia, zaburzenia psychiczne

Forum zdrowie psychiczne.

#1 2012-10-01 13:02:47

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-10
Posty: 82
Punktów :   

Kiedy jesteś pod wpływem stresu

Kiedy jesteś pod wpływem stresu, twój umysł zasobów stać zamknięty

Możesz czuć podkreślił, gdy znajdziesz się pod presją wielu zadań, które masz do końca, kiedy masz niedokończonych prac, które należy wykonać przed określonym czasie lub gdy znajdziesz się pod pewnego rodzaju presją na długi okres czasu. (Dowiedz się więcej na temat przyczyn stresu)

Jeśli zauważyłeś, jak się zachowujesz, będąc pod wpływem stresu znajdziesz się w stanie przyjąć żadnego zewnętrznego wejścia, nawet jeśli był w formie małego hałasu.

Kiedy stajesz się podkreślić swój umysł zasobów stać zamknięte i zajęte przetwarzaniem jeszcze coś co sprawia, że ​​ciężko, aby żadne inne zewnętrzne źródło sygnału.
Porady zarządzania stresem

Poniższe porady zarządzania stresem może pomóc uporać się ze swoim stresem i zmniejszyć go w dużym stopniu:

    Wyeliminować zewnętrzne czynniki: stres promujący pierwszą rzeczą, można zrobić, aby poradzić sobie ze stresem jest wyeliminowanie jak wielu czynników zewnętrznych, które, jak można zwiększyć stres. Niektóre z czynników zewnętrznych, które mogą zwiększyć stres są hałas, nieporządek w miejscu pracy lub złe oświetlenie.
    Ćwiczenie: Kolejny bardzo mocny, co można zrobić, aby zmniejszyć stres ma wykonywać. Stres zużywa swoje mentalne zasoby. Jeśli rozpoczął wykonywanie użyjesz mięśni podczas oddawania bez obciążenia w ogóle masz na myśli i zasobów mentalnych. Po zakończeniu ćwiczeń można zauważyć, że nacisk został znacznie skrócony. Ludzie, którzy korzystają regularnie są mniej narażone na skutki stresu, niż ludzie, którzy nie.
    Zdrowa dieta: Po zdrowej diety zawierającej owoce i warzywa, a które nie zawiera alkoholu może wiele pomóc w redukcji stresu.
    Ograniczenia palenia: w przeciwieństwie do powszechnych przekonań poziomach zwiększa palenie stresu. To jest po prostu tak, jak oddech, który sprawia, że ​​czujesz się zrelaksowany podczas palenia papierosów, a nie sama.
    Wybierz swoje emocje: Większość emocji wystąpić są wynikiem wyborów. Tak, wybrał się stresować, gdy w obliczu tej sytuacji i dlatego jest utrzymywana dzieje. Jeśli Twoja podświadomość miał lepszą opcję inną niż czemu można podkreślić to używali go zamiast. Kliknij na link poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat wyboru swoich emocji
    Laugh: Śmiech może bardzo pomóc w redukcji stresu. Użyj humor jak możesz.
    Użyj CBT: CBT użytku, który jest metodą leczenia, które mogą być wykorzystane, aby pomóc Ci zmienić swoje myśli i zapobiec stres wywołany jest na pierwszym miejscu
    Techniki relaksacyjne: Korzystanie z technik relaksacyjnych może pomóc Ci być w kontroli i ograniczenia wpływu stresu
    Przeformułowanie: Użycie techniki takie jak NLP przeformułowanie aby zobaczyć sytuację inaczej może zmniejszyć stres. Przeformułowanie w prostych słowach jest techniką, która może pomóc zobaczyć pozytywne aspekty sytuacji, a nie widząc negatywne (patrz przeformułowanie Techniques)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jak najszybciej dorobi? sie w tibi www.impressivetitle.pun.pl www.zt2.pun.pl mejkr?ft koszulki hollywood undead polska